اسکاچ ابری جای دمپایی ابری را گرفت

انواع مختلفی از اسکاچ ها برای نظافت خانه وجود دارد که گاهی اوقات ممکن است حتی متوجه نباشید که اسکاچ بهتری وجود دارد که می توانید برای نظافت روزانه خود استفاده کنید.

این اسکاچ ابری چه برای شستن ظروف باشد، چه برای پاک کردن میزها یا از بین بردن موهای حیوانات از روی مبلمان، یک ابزار تمیز کننده فوق العاده مفید است.

با این حال، دانستن اینکه کدام اسفنج برای کدام آشفتگی بهتر است می تواند یک چالش باشد. از اسکاچ های فلزی، اسفنج های پشم فولادی، اسفنج های ساینده، Dobies و موارد دیگر، هر نوع اسفنج هدف خاصی را دنبال می کند.

ما بهترین موارد استفاده از انواع اسکاچ های تمیز کننده را برجسته می کنیم تا کارهای تمیز کردن روزانه شما را آسان تر از همیشه کنیم!

اسکاچ

اسفنج های ساینده از مواد ساینده مانند پلاستیک ساخته می شوند و برای تمیز کردن کباب پز، برخی از مبلمان و ظروف در فضای باز بسیار موثر هستند.

از آنجایی که سطوح مختلف چقرمگی وجود دارد، حتما بسته بندی را به دقت بخوانید تا اسفنج ساینده مناسب را برای نواحی سطح خود انتخاب کنید.

اسکاچ های سلولزی از خمیر چوب ساخته شده اند و سوراخ های کوچک درون آن ها به جذب مایع و نگه داشتن آن در داخل اسفنج برای تمیز کردن آسان کمک می کند.

این اسکاچ ها به خوبی روی ظروف، میزها، سطوح حمام و نشت های روزمره کار می کنند. با این حال، شستشوی کامل آنها ممکن است دشوار باشد، بنابراین از آنها برای پاک کردن آب تخم مرغ خام یا گوشت خام استفاده نکنید. در این موارد دستمال کاغذی یکبار مصرف گزینه بهتری نسبت به اسفنج سلولزی است.

اسکاچ های ترکیبی سلولز و ساینده اسفنج های محبوب و بسیار مفیدی برای نظافت عمومی روزمره هستند. این اسکاچ ها برای تمیز کردن ظروف، سطوح حمام، کانترها و موارد دیگر عالی هستند.

این اسکاچ ها از آنجایی که دو طرفه هستند، مزایای اسفنج های سلولزی و ساینده را به شما می دهند. با این حال، سمت ساینده می تواند در سطوح مختلف چقرمگی باشد. برای استفاده روزمره، سطح سایندگی بدون خش و کم می خواهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.