با دستگیره کابینت لوکس غذای خود را هم بزنید

تکمیل کابینت یک پروژه DIY است که زمان زیادی را صرف می کند و گریس آرنج را می گیرد. اگر این نکات را رعایت کنید، آشپزخانه شما عالی به نظر می رسد و می توانید کابینت های اصلی خود را بدون صرف هزینه های کلان بازسازی کنید.

اگر دستگیره کابینت لوکس آشپزخانه شما قدیمی، فرسوده و بی کیفیت باشد چه؟ می‌توانید آن را صاف کنید، رنگ کنید و باید حدود دو سال طول بکشد تا زمانی که بتوانید کابینت‌های جدید را نصب کنید.

 اگر کابینت‌های شما شکل خوبی داشته باشند و نیاز به کمی رنگ‌آمیزی ریش داشته باشند، احتمالاً این بهترین گزینه است.

کندن و تمیز کردن یک در در حالی که در جای خود قرار دارد ممکن است یک مسیر ساده به نظر برسد، اما می‌تواند منجر به از بین رفتن نقاط، چکه‌ها و آشفتگی‌های بزرگ شود. 

برای جلوگیری از مواردی که باید از آن اجتناب کنید، بهتر است کابینت ها را خالی کنید، روی میزها را بپوشانید و درها، کشوها و سخت افزار کابینت را بردارید.

یک قطعه کوچک از نوار نقاش را پشت در قرار دهید تا محل قرارگیری آن را مشخص کنید. سیستمی ابداع کنید که لولاها، دستگیره ها و کشش ها را در یک کیسه خوراکی زیپ دار قرار می دهد و سخت افزار را در درها و کشوهای مناسب قرار می دهد.

هنگامی که روکش جدید به درستی به سطح چسبیده است، آماده سازی سطح مهمترین مرحله در این فرآیند است. قبل از اتمام کار، لاک یا رنگ موجود را پاک کنید. 

با پر کردن خراش ها با بتونه چوب شروع کنید. برای تعویض دستگیره های کابینت و کشیدن برای تعویض دستگیره های جدید، سوراخ های اصلی را با پرکننده چوب پر کنید.

جعبه های کابینت و درب ها را تا حد امکان صاف کنید. با شن 100 شروع کنید، سپس 180 و به 220 برسانید. هنگامی که روکش قدیمی از بین رفت.

اگر می‌خواهید کابینت‌ها را رنگ کنید، از نرم‌کننده چوب استفاده کنید تا لکه جدید را صاف کنید یا از یک آستر استفاده کنید. بقایای سنباده را با جاروبرقی و پارچه چسبناک بردارید تا روکشی تمیز و بدون گرد و غبار داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.