با فوم برای تخت کودک خود را ورزشکاری حرفه ای کنید

فوم همه منظوره عمومی، مناسب برای استفاده روزمره و ارائه ارزش فوق العاده برای پول. فوم کلاسیک یک فوم نشیمنگاهی با کیفیت خوب است که فوم 40 کیلوگرم در متر مکعب در گزینه های راحتی متوسط ​​و سفت موجود است.

تامین کنندگان و تولیدکنندگان فوم کنترل کافی بر روی ایجاد فوم برای ساخت انواع مختلفی از مواد مشابه دارند.

در حالی که این ممکن است بد یا بد به نظر برسد، فرآیند ساخت فوم برای ایجاد درجه‌ها و کیفیت‌های مختلف در واقع برای مصرف‌کنندگان کاملاً مفید است، خواه یک  فوم برای تخت جدید بزرگ، فوم محکم برای کوسن‌ها یا فوم بسته‌بندی که به دنبال آن هستند.

به محض اینکه فهمیدیم چرا کیفیت های مختلف فوم وجود دارد، چگونه می توان تشخیص داد کدام کدام است و هر کدام از آن ها بهترین استفاده را دارد، به دست آوردن محصولاتی با عملکرد و قیمتی که با انتظارات شما مطابقت دارد بسیار ساده تر خواهد بود.

فوم برای تخت

اول، مهم است که بدانیم چرا فوم یک ماده “یک اندازه برای همه” نیست. توانایی ساخت مواد در گریدهای مختلف امکان ایجاد سطوح محصولی را فراهم می کند که مستقیماً به نفع مصرف کنندگان است.

با توجه به طیف وسیعی از کاربردهایی که از فوم استفاده می کنند، منطقی است که برخی از کاربردها لیست طولانی تری از الزامات نسبت به سایرین دارند. به عنوان مثال، تشک فوم باید کیفیت بالاتری نسبت به بسته بندی یکبار مصرف داشته باشد.

برعکس، خرج کردن پول برای فوم با کیفیت تشک زمانی که برنامه فقط به کیفیت ذخیره سازی نیاز دارد، غیرعملی است.

با سطوح مختلف کیفیت فوم، مشتریان می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی یا استفاده از موادی که عملکرد ضعیفی دارند، درجه ای را خریداری کنند که متناسب با نیاز آنها باشد.

این ما را به نکته بعدی هدایت می کند، و آن این است که چگونه بگوییم چه چیزی یک “فم با کیفیت بالا” ایجاد می کند. این امکان وجود دارد که سه مکعب فوم با ابعاد، ظاهر، احساس و استحکام یکسان در کنار هم قرار گیرند و هر کدام دارای سطح کیفی متفاوتی باشند.

خوشبختانه، یک راه ساده برای سنجش کیفیت فوم وجود دارد و آن را با مقدار چگالی مواد نشان می‌دهیم. و برای یافتن چگالی فوم، وزن یک نمونه بلوک مکعبی 1 فوتی گرفته می شود. به همین سادگی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.