با کفش سفید تامی نگران جهزیه دختر خود نباشید

کفش ها کارکردهای زیادی را انجام می دهند. از پاهای ما محافظت می کنند. آنها وزن بدن ما را کاهش می دهند.

 آنها می توانند باعث شوند پاهای ما احساس راحتی یا مد روز کنند امیدوارم هر دو!

پیدا کردن کفش سفید تامی مناسب و اطمینان از تناسب آنها برای شاد نگه داشتن پاها و بدن شما مهم است. کفش های نامناسب می توانند دردناک باشند و باعث مشکلات پا مانند بونیون، میخچه، پینه، انگشت چکشی، التهاب کف پا، شکستگی های استرسی و غیره شوند.

این نکات را از جراحان ارتوپد پا و مچ پا دنبال کنید تا کفش مناسب خود را پیدا کنید:

  1. پاهای خود را اندازه بگیرید. اندازه و شکل پای شما می تواند در طول زمان تغییر کند. به این واقعیت اعتماد نکنید که همیشه سایز خاصی را پوشیده اید.
  2. کفش های خود را به پای بزرگتر بچسبانید. اکثر مردم یک پا بزرگتر از پای دیگر دارند، بنابراین مطمئن شوید که هر دو پا را اندازه گیری کنید.
  3. در پایان روز که پاهای شما بزرگ‌ترین هستند، اندازه‌گیری کنید. هنگامی که در طول روز بیدار هستید، پاهای شما متورم می شود و مقداری می نشیند. شما می خواهید مطمئن شوید که در طول روز راحت هستید و نه فقط وقتی صبح از خانه بیرون می روید.
  4. تنها به اندازه کفش تکیه نکنید. درست مانند لباس، سایز مشخص شده در داخل کفش نیز بسته به برند ممکن است متفاوت باشد. بنابراین اندازه کفش شما یک نقطه شروع در انتخاب کفش مناسب است.
  5. به شکل کفش نگاه کنید. مطمئن شوید که شکل کفش شبیه به شکل پای شما باشد و به راحتی با پای شما مناسب باشد.
  6. برای کشش کفش در طول زمان برنامه ریزی نکنید.  هنگام خرید آنها باید به خوبی جا بیفتند.
  7. عرض کفش را بررسی کنید. گوی پای شما (بازترین قسمت درست قبل از شروع انگشتان پا) باید به راحتی در پهن ترین قسمت کفش قرار گیرد.
  8. عمق کفش را بررسی کنید. کفش باید به اندازه کافی عمیق باشد که با انگشتان پا مناسب باشد، به خصوص اگر انگشت چکشی یا شرایط دیگر دارید. اگر جعبه پنجه کفش خیلی کوچک باشد، انگشتان پا به بالای کفش ساییده می شود و پینه یا زخم می گیرید.
  9. فضای انتهای کفش را بررسی کنید. بایستید و مطمئن شوید که بین بلندترین انگشت پا (معمولاً انگشت دوم) و انتهای کفش 3/8 یا 1/2 اینچ (تقریباً عرض انگشت شما) وجود دارد.
  10. همیشه بایستید و با کفش‌ها راه بروید تا ببینید که آیا کفش‌ها راحت هستند، مناسب هستند و به جایی چروک یا مالش ندهید. هنگام راه رفتن پاشنه پای شما نباید بلغزد یا سر بخورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.