توت یک گیاه در گونه های مختلف

توت یک درخت برگریز با اندازه متوسط ​​است که در تابستان میوه های کوچک، خوش طعم اما نامرتب تولید می کند. دو گونه معمولا در آمریکای شمالی یافت می شود: توت قرمز (Morus rubus)، بومی شرق آمریکای شمالی.

و توت سفید (Morus alba)، بومی چین که اکنون به طور گسترده در آمریکای شمالی طبیعی شده است. هر دو گونه قرمز و سفید – و همچنین هر گونه هیبرید – دارای برگ های سبز تیره با لبه های دندانه دار و دارای توت سفید هستند که به طرز چشمگیری شبیه به شاه توت هستند.

توت سفید یک پخش کننده و هیبریدکننده شایع است، بنابراین به احتمال زیاد درختانی که پیاده روها و معابر را با میوه خود رنگ آمیزی می کنند، از این گونه یا شکل هیبریدی هستند.

درختان توت بدون توجه به مشکلاتشان، تا زمانی که به درستی انتخاب شده و از آنها مراقبت شود، می توانند منظره های قابل قبولی را ایجاد کنند. درختان توت بهتر است در اوایل بهار کاشته شوند و به سرعت رشد می کنند.

برگها و میوه نارس توت حاوی لاتکسی است که برای انسان سمی خفیف است.

نام رایج درخت توت، توت قرمز، توت سفید
نام گیاهی Morus spp.
نوع گیاه درخت برگریز
اندازه بالغ 30 تا 60 فوت ارتفاع، 20 تا 40 فوت عرض
قرار گرفتن در معرض آفتاب کامل، جزئی
نوع خاک غنی، مرطوب اما با زهکشی خوب
pH خاک خفیف اسیدی تا خنثی
زمان شکوفه بهار
رنگ گل زرد مایل به سبز
منطقه سختی 4-8 (USDA)
محدوده بومی آمریکای شمالی، چین
سمیت برگ، میوه نارس برای انسان سمی خفیف است
میوه درخت توت با توت های قرمز روشن در نزدیکی شاخه
صنوبر / کی دیو
درخت توت با برگ های سبز روشن در وسط مزرعه
توت های توت قرمز روشن و تیره روی هم چیده شده اند
تصویر مربای توت، توت برداشت شده رسیده و برگ توت.
مراقبت از درخت توت
توت درختان آسانی برای رشد هستند، اما برای هر باغی مناسب نیستند و برای بسیاری از مردم، بهتر است یکی از ارقام بی دانه (و بی‌ثمر) موجود، از جمله Morus alba “Chapparal” که یک رقم گریان است، و Morus alba “Kingan”، یک رقم بسیار مقاوم به خشکی مناسب برای برخی از ارقام انتخاب شود.

مهم است که به خاطر داشته باشید که درختان توت خشک صادراتی دارای ریشه های بسیار پربار و سریع رشد هستند.

درخت خود را دور از سازه‌های مهم مانند فونداسیون، راهرو یا گاراژ، و ویژگی‌هایی مانند خطوط لوله فاضلاب، سپتیک یا فاضلاب بکارید تا از آسیب دیدن ریشه‌ها به عناصر حیاتی ملک خود جلوگیری کنید.

همچنین باید ارتفاع بالغ درخت را در نظر بگیرید و مکانی را انتخاب کنید که بتوان آن را نسبتاً عاری از هرس نگه داشت (که باعث استرس آن می شود) و اجازه دهید کار خود را در تولید توت خشک گلستان انجام دهد و از میوه های زیادی که به شما ارائه می دهد لذت ببرید.

هشدار
توت سیاه خشک، بومی چین، یک گیاه مهاجم جدی در بیشتر مناطق غرب میانه و در مکان‌های پراکنده در جاهای دیگر در نظر گرفته می‌شود.

بهتر است هر زمان که ممکن است در این مناطق یک رقم استریل انتخاب شود کنترل گسترش درختان میوه بسیار دشوار است، زیرا پرندگان پس از خوردن میوه به راحتی دانه ها را پخش می کنند.

سبک
درختان توت می توانند هم در شرایط آفتاب کامل و هم در شرایط نیمه سایه رشد کنند، اگرچه مانند بسیاری از درختان میوه، نور بیشتر برابر با میوه بیشتر است.

خاک
درختان توت تا حدودی سازگار هستند و می توانند به راحتی با خاک رس، لوم و شنی مقابله کنند، تا زمانی که مخلوط بتواند زهکشی کافی را حفظ کند. درختان می توانند در طیف وسیعی از سطوح pH متفاوت از خنثی تا اسیدی خفیف رشد کنند.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. روفرشی ابریشمی که هرگز نیاز به شستشو ندارد
    2. گرانبهاترین فلز جهان طلا
    3. خرید قرص هایی که با خوردن آن می توانید ثروتمند شوید!
    4. مبلغی عجیب برای اجاره قالب کیک در یک شب!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.