خیارشور ماهگون هوای خانه شما را تصفیه می کند

دانستن طرز تهیه ترشی مهارتی است که هر باغبان یا صاحب خانه باید داشته باشد. بیایید ببینید کدام روش کنسرو کردن ترشی های من را یک سال بعد از نگهداری ترد نگه داشت!

خیارشور ممکن است یکی از کنسروهای مورد علاقه من باشد که از باغچه بیرون می آید، اما باز هم، بین چرم میوه ای خانگی ، کلم ترش تند و شور ، و گوجه فرنگی های تخمیر شده آسان ، انتخاب بسیار سخت است!

اگر عاشق خیارشورهای ترد و ترد هستید، حتی بعد از اینکه یک سال در قفسه انباری شما نشسته اند، پس این دستور و روشی برای کنسرو ترشی است که به دنبال آن بودید!

حتماً پست‌های من در مورد آماده شدن برای فصل کنسرو کردن ، اشتباهات رایج در کنسرو کردن ، جایی که می‌توان مواد کنسرو را پیدا کرد و مقدمه ما برای کنسرو کردن در حمام آب را مطالعه کرد.

خیارشور ماهگون دارای قیمتی مناسب می باشد.

اگر اصلاً در مورد نحوه ترد نگه داشتن ترشی ها در هنگام کنسرو کردن تحقیق کرده اید، مطمئناً نکات زیر را شنیده اید:

از تازه ترین خیارهای ممکن استفاده کنید.
تانن هایی مانند برگ انگور یا برگ ترب را اضافه کنید.
انتهای شکوفه خیار را قبل از ترشی بردارید.
خیارشورها را قبل از کنسرو سرد نگه دارید یا در آب یخ خیس کنید.
اما حتی بعد از رعایت تمام این نکات، من هنوز ترشی هایی دارم که بعد از کنسرو کردن، ترد نیستند، مخصوصا ماه ها و ماه ها بعد از کنسرو کردن.

من پنج روش مختلف را برای کنسرو کردن ترشی شوید امتحان کردم تا بتوانم یک سال بعد مقایسه ای کنار هم انجام دهم تا ببینم کدام روش واقعا تردترین، خوش طعم ترین و خوشمزه ترین ترشی خانگی را برایم به ارمغان آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.