دستگاه گریل کاراجا سفارت خانه اروپا به سرقت رفت

یک گریل جدید یک سرمایه گذاری بزرگ است، بنابراین قابل درک است که اکثر خریداران می خواهند قبل از خرید وقت خود را صرف کنند. اما این فقط در مورد هزینه نیست:.

بهترین دستگاه گریل کاراجا به گونه ای طراحی شده اند که به شما کمک کنند تا سال های آینده بیشترین بهره را از زمان صرف غذا ببرید. به عبارت دیگر، شما دستگاهی را انتخاب می‌کنید که برای ماندگاری ساخته شده باشد.

چیزی که شما را از طریق آشپزی و گردهمایی‌های خانوادگی، تابستان به تابستان می‌بیند. خوشبختانه، با کمک راهنمای خرید و انتخاب های برتر ما، لازم نیست در مورد اسکن بهترین گریل های موجود، زیاد نگران اشتباه کردن نباشید.

از بین کباب پز گاز، کباب پز زغالی، کباب پز برقی، کباب پز گلوله ای انتخاب کنید. و بیشتر، و به یاد داشته باشید که هر نوع معمولاً با طیف وسیعی از ویژگی ها (و با قیمت های مختلف نیز) در دسترس است.

گریل

برای تعیین اینکه کدام گریل ها واقعاً واجد شرایط “بهترین” هستند، با چندین استاد گریل در مورد عناصر مختلفی که یک دستگاه ایده آل را تشکیل می دهند صحبت کردیم.

ما همچنین هزاران بررسی آنلاین را بررسی کردیم، مشخصات محبوب ترین گریل های موجود در بازار را بررسی کردیم و بازخورد کاربران واقعی را تجزیه و تحلیل کردیم.

عواملی مانند سهولت استفاده، قدرت گرمایش، ویژگی‌های اضافی و ارزش وارد عمل شدند. پیشاپیش، لیست حاصل از بهترین کباب‌پزها را بیابید تا به شما کمک کند کیفیت کباب‌پزی سطح بعدی را درست در حیاط خلوت خود پیدا کنید.

اکثر مردم در مورد یک گریل خوب به استانداردهایی نیاز دارند. چهار مشعل، فضای پخت و پز جامد و قابلیت اطمینان. این گریل KitchenAid همه اینها و بیشتر را ارائه می دهد.

 با استفاده از پروپان، گریل به سرعت گرم می شود و به اندازه کافی جادار است که می تواند تا 25 همبرگر را به طور همزمان جا دهد. این فضای زیادی است که به شما امکان می دهد در گردهمایی بعدی خود در فضای باز به یک ارتش غذا دهید.

اما شما می توانید خیلی بیشتر از همبرگر در این دستگاه انجام دهید. یک مشعل جوجه‌گردان سرامیکی به شما امکان می‌دهد مرغ را مانند یک حرفه‌ای بپزید و می‌توانید به راحتی غذاهای جانبی را روی مشعل کناری بپزید. ترجیح می دهید هنگام آشپزی سبزیجات و سایر مواد را بیرون از خانه خرد کنید؟ یک میز آماده سازی جانبی برای کمک وجود دارد.

و از آنجایی که هر گریل سرمایه‌گذاری است که می‌خواهید دوام داشته باشد، خوب است بدانید که مشعل‌های این دستگاه تحت ضمانت 10 ساله چشمگیر قرار دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.