زغال قلیان برای کسانی که می خواهند به شکلی خاص و بی دردسر از قلیان لذت ببرند چگونه باید باشد ؟

البته این سوال که چقدر زغال چینی وارداتی قلیان باید ریخته شود و همچنین سوال اهمیت زیادی دارد. اگر زغال قلیان کمتر گذاشته شود کفایت حاصل نمی شود.

در چنین حالتی نمی توان اطمینان حاصل کرد که تنباکوی قلیان به گونه ای می سوزد که کیفیت دود را تضمین کند. در این صورت نیز آنچه از قلیان کشیده می شود فقط هوای خالی خواهد بود.

از طرفی استفاده زیاد از زغال قلیان باعث سوختن بیش از حد تنباکو می شود. تنباکوی سوخته قلیان به طور طبیعی باعث ایجاد طعم تلخ ناخوشایند در هنگام کشیدن سیگار می شود.

همچنین لازم است زغال و تنباکو را انتخاب کنید تا ترکیبی هماهنگ باشد. زغال سنگ خود اشتعال مزیت اصلی چنین مواد اولیه اشتعال سریع و فرآیند دود کردن است.

شعله ور شدن زغال قلیان تنها یک دقیقه زمان می برد که در مقایسه با زغال های طبیعی بسیار مشهود است. متأسفانه، با چنین به علاوه، یک منفی بزرگ وجود دارد.

انتشار شدید بو هنگام میخ زدن و سیگار کشیدن، ظهور جرقه های بزرگ و زمان سوختن کوتاه. برای تولید زغال سنگ شیمیایی از الکل خشک یا نمک نمک استفاده می شود.

اگر بهترین از بدترین ها را انتخاب می کنید، بهتر است زغال چوب از الکل خشک را ترجیح دهید، اما با طبیعی نیز بسیار متفاوت است.

اگرچه در بیشتر موارد مصرف کنندگان مواد خام نارگیل را انتخاب می کنند، نمی توان با اطمینان گفت که نوع خاصی از زغال چوب بهترین است. هر فرد باید بیش از یک گزینه را امتحان کند تا برای خودش درست بماند.

برای کسانی که سبک زندگی سالمی را انتخاب کرده‌اند، اما گاهی اوقات می‌خواهند استراحت کنند، بهتر است زغال برق بخرند و از قلیان سبک‌تری استفاده کنند.

انتخاب بهترین زغال چوب به این دلیل که قلیان کار آسانی نیست، به خصوص اگر تازه شروع به آشنایی با دودی کرده اید. مقاله ما با جزئیات تمام انواع موجود را شرح می دهد.