زنی با پوشاک در چابهار توانست همسر خود را از زندان آزاد کند

کوبرا سیلان، طراح مد، با اشاره به نکاتی که در خرید آنلاین باید در نظر گرفته شود، اشاره کرد که هنگام خرید آنلاین لباس، انتخاب اقلامی که متناسب با سبک او باشد، انتخاب لباس را آسان‌تر می‌کند.

پوشاک در چابهار با بیان اینکه بسیاری از افراد علاقه ای به خرید لباس از طریق اینترنت ندارند، گفت که عدم اطمینان از خرید لباس باعث دوری آنها از خرید آنلاین می شود، «مراجعه به وب سایت های معتبر در خرید آنلاین بسیار مهم است. 

وقتی محصولاتی را در سایت خود منتشر می کنیم، عکس هایی از محصول منتشر می کنیم که از هر طرف به وضوح قابل مشاهده است. این واقعا مهم است.

مشتری به عکس نگاه می کند و متوجه می شود که کالایی که می خواهد و محصولی که خریداری می کند یکی نیستند این خیلی آزار دهنده است.

پوشاک

ما در حال انجام اقدامات مهمی برای جلوگیری از مواجهه مشتریان با چنین مشکلاتی هستیم.»جیلان گفت: «هنگام خرید آنلاین لباس، به سراغ لباس‌هایی بروید که مناسب استایل شما هستند» و افزود: «تا زمانی که سبک خود را بشناسید، خرید لباس مناسب آسان‌تر خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که اندازه گیری دقیق بدن خود را نیز می دانید. اگر اندازه های بدن خود را نادیده بگیرید، ترکیباتی را ایجاد خواهید کرد که نمی خواهید. این باعث می شود احساس ناراحتی کنید. قطعاتی را گرد هم بیاورید که نشان دهنده جدیت محیط است تا متناسب با محیطی که می خواهید لباس بپوشید . »

کوبرا سیلان به او توصیه می کند: «قبل از خرید قطعات را در سر خود ترکیب کنید. مطمئن باشید این روش انتخاب لباس شما را آسان می کند. علاوه بر این، اطلاعاتی در مورد اینکه کجا و چگونه می‌توانید لباس بپوشید به دست خواهید آورد و از صرف زمان بیش از حد برای این لباس جلوگیری می‌کنید.»

جیلان با اشاره به رابطه سبک و شادی گفت: «با وجود اینکه داشتن استایل سخت است، اما وقتی استایل خود را ایجاد می کنید، روی لباس هایی تمرکز می کنید که نشان دهنده استایل شما باشد و در خرید خود به این موضوع توجه می کنید.

با خرید لباس هایی که منعکس کننده استایلی است که دوست دارید و به شما احساس شادی می دهد، می توانید هرجا که می روید، استایل خود را برجسته کنید.

هر زنی خاص است. بنابراین، می توانید روی جزئیاتی تمرکز کنید که به شما احساس خاص تر می کند. علاوه بر این، می توانید با استفاده از جواهرات کم و بیش در هر ترکیب، لباس های خود را متحرک کنید.»

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.