ساعت dream watch قادر به کنترل قند خون شماست

دستگاه کوارتز ساعتی است که می توان گفت فراگیرترین ساعت دنیاست.

زیرا دقت زمان سنجی بالایی دارد با استفاده از تفکیک کریستال های کوارتز با سرعتی نزدیک به 1 ثانیه در از هم پاشیدگی بار بزرگ از طریق سفارشی سازی و از مدار الکتریکی برای کنترل کمی بیشتر استفاده کنید.

باعث می شود ساعت dream watch که از ماشین های کوارتز استفاده می کنند بالاترین دقت را در مقایسه با انواع دیگر ساعت، علاوه بر این، کوارتز، که می خواهم آن را به عنوان یک دستگاه الکترونیکی طبقه بندی کنم، به تولید انبوه می رسد و هزینه آن بسیار ارزان است. 

از کمتر از ده بات به چند هزار بات برسانید. بنابراین، تعجب می‌کنم اگر شاهد فروش ساعت‌هایی در بازارهای کوچک برای کودکان باشیم. 

پوشیدن آنها با هم فقط 30 بات هزینه دارد، هر کدام 50 بات اما برعکس. هر کسی که از ساعت کوارتز استفاده می کند و در مورد خرید خانه ده ها هزار نفری صحبت می کند من پنهانی در قلبم فکر خواهم کرد که من احمق هستم.

در میان کلکسیونرهای ساعت ساعت های کوارتز چندان محبوب نیستند. به این می گویند که به حقارت نگریسته شود. برخی از مردم حتی کوارتز را به عنوان یک ساعت در نظر نمی گیرند.

 Kinetic ماشین اختصاصی سیکو است که عملکرد یک ساعت اتوماتیک را تقلید می کند. با استفاده از نیروی گریز از مرکز روتور برای “تولید برق” برای تجمع در خازن. قبل از آزاد کردن انرژی برای تغذیه مدارهای مختلف این با یک ساعت سیم پیچ خودکار متفاوت است.

زیرا ساعت اتوماتیک روتور را به سمت “باد” می چرخاند در حالی که نوع Kinetic روتور را به سمت “تولید” می چرخاند تا آن را ذخیره کند. ادامه مطلب را در زیر ببینید.

این سینتیک موضوع بحث های زیادی در بین علاقه مندان به ساعت است. این که آیا باید آن را به عنوان یک “ساعت” به معنای یک مشتاق ساعت در نظر گرفت یا نه، زیرا “نیم” است، مکانیکی نیست. 

برق دقیقا نیست اما با طراحی فوق‌العاده سیکو و قیمتی که در مقایسه با ساعت‌های مکانیکی یا اتوماتیک چندان بالا نیست، باعث می‌شود بسیاری از افراد آن را با چند یوان خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.