سوسیس معمولی دونه ای که برای پوکی استخوان مفید است

چربی گوشت گاو یک ماده با ارزش سوسیس خام است که نیاز به مراقبت ویژه دارد. در صورت استفاده نادرست یا نگهداری در شرایط نامناسب به راحتی ترش یا ترش می شود.

چربی سوسیس معمولی دونه ای ترجیحاً باید تا حد امکان تازه و بدون انجماد و نگهداری استفاده شود. با این حال، اگر چربی گوشت گاو باید ذخیره شود، دمای نگهداری نباید بیش از 5 درجه سانتیگراد باشد.

چربی کهنه یا فاسد هرگز نباید با چربی تازه مخلوط شود. چربی قدیمی به سادگی هر چربی دیگری که با آن مخلوط شده باشد را آلوده و از بین می برد.

توده سوسیس گوشتی فرآوری نشده حاوی چنین چربی اغلب کاملاً تازه به نظر می رسد، اما سوسیس تمام شده ممکن است هنوز ارزش ارگانولپتیک پایینی داشته باشد یا کاملاً غیرقابل خوردن باشد.سوسیس

 

بهترین چربی ها برای تهیه همه سوسیس های گوشتی، چربی سینه و چربی پشت است. چربی سفید حیوانات گوشت گاو نه چندان جوان برای تهیه سوسیس ترجیح داده می شود. چربی سفید سفت با سوسیس های مرغوب مرتبط است.

از گوشت های متنوع یا فانتزی نیز در تولید سوسیس استفاده می شود. آنها عبارتند از چنار، زبان، جگر، خون یا پلاسمای خون، مغز، ریه، پستان (غیر شیرده)، طحال، چربی ماهی ماهی و ماهی ماهی، شکم خوک، پوست ژلاتینی، چربی پشت خوک و چربی گاو، گوش، پوزه، لب گاو و غیره.

آنها ظرفیت اتصال پایین تری دارند. با این حال، همانطور که در سوسیس استفاده می شود، کاملاً آماده و فرآوری شده است، خوش طعم و مغذی هستند.

زبان ها پس از برداشتن از سر، شسته، سرد و کوتاه می شوند. پس از خارج شدن کبد از لاشه و بررسی دامپزشکی، کیسه صفرا قطع می شود. مراقب باشید که مثانه سوراخ نشود زیرا کیسه صفرا باعث خراب شدن کبد می شود.

جگرها با حداقل مقدار آب شسته می شوند. در صورت عدم استفاده فوری در چیلر یا فریزر نگهداری می شوند. جگر گوساله و خوک مخصوصاً برای تولید سوسیس جگر استفاده می شود.

قلب ها باز می شوند، شسته می شوند و سرد یا منجمد می شوند. کلیه ها پوست کنده می شوند، بدون چربی بریده می شوند و سرد یا منجمد می شوند.

در به دست آوردن شنبلیله، شکمبه ها تمیز می شوند، با دقت شسته می شوند، با برس های دستی ساییده می شوند و پوشش های مخاطی آنها برداشته می شود.

سپس از بافت های چسبیده جدا می شوند، پخته می شوند، بدون چربی بریده می شوند و در تولید سوسیس و کالباس استفاده می شوند یا برای استفاده در آینده در چیلر یا فریزر نگهداری می شوند.

شکم خوک بریده می شود، خالی می شود و شسته می شود. سپس پوشش مخاطی برداشته شده و معده ها پخته، سرد شده و در سوسیس استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.