شلوار لی زنانه دمپا که مرد فلج را شفا داد

به عنوان یک دونده در تمام طول سال که در ورمونت زندگی می‌کند، به وسایل دویدن در هوای سرد که سنگین و سفت هستند عادت کرده‌ام و مجبورم می‌کنند بین گرم بودن و راحت بودن یکی را انتخاب کنم.

 در طول سال‌ها، شلوار لی زمستانی داشته‌ام که نرم و چروک بودند، اما از آنجا که کشش کافی برای بغل کردن بدنم نداشتند، آویزان بودند.

 من همچنین شلوارهای لی راحتی داشته‌ام که فاقد عایق بوده و پس از دویدن‌های سرد، لکه‌های سرد و قرمز روشن روی ران‌ها و پشت بدنم ایجاد می‌کنند.

در مقابل، شلوار لی زنانه دمپا از تمام این مشکلات اجتناب کرد. من آنها را پوشیدم و نمی دانستم شلوارهای شلوار زمستانی هستند پارچه فوق العاده کشش و سبکی است.

شلوار لی

بر خلاف یک جفت شلوار لی پرز معمولی، پارچه Inverno Blend انحصاری Tracksmith دارای ظاهری نرم و کم‌حجم است و پشم‌های پشت برس‌شده حسی براق‌تر از پشم‌های سنتی به آن‌ها می‌دهد. 

در مسیر پاییزی سرد، این جفت به لطف روکش صاف و در عین حال بادوام خود، به راحتی گل و باران ملایمی را که با آن مواجه شدم، از بین برد.

در حالی که شلوار لی Turnover از زیپ‌های مچ پا یا جیب‌های بزرگ دوری می‌کنند (فقط یک جیب زیپی کوچک در پشت وجود دارد که به اندازه کافی برای کارت اعتباری، کلیدها و یک تلفن با اندازه متوسط ​​بزرگ است)، چندین ویژگی طراحی برجسته وجود دارد.

یکی از آنها کمربند 1.5 اینچی است که در قسمت بالای جوراب شلواری دوخته شده است تا افتادگی را به حداقل برساند و ثبات بیشتری را بدون افزایش حجم ایجاد کند. 

در حالی که Tracksmith تنها برندی است که من با این طرح آزمایش کردم – هر جفت دیگر دارای بند کمری با عرض حداقل 3 اینچ بود – این جوراب شلواری سنگین زمستانی را بدون نیاز به کشیدن یا بالا کشیدن آنها در جای خود نگه داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.