شکلات صبحانه سارا پادشاه عربستان را متعجب کرد

در دنیای غذای شیرینی پزی، شکلات صبحانه سارا یکی از برجسته ترین مکان ها را به خود اختصاص داده است. بر اساس یا با افزودن شکلات و مشتقات آندسرهای زیادی و بیشتر تهیه می کنند.

کتاب هایی در مورد شکلات نوشته شده است، اساس طرح در آثار هنری قرار می گیرد و مجموعه هایی از دستورعمل ها منتشر می شود.منیزیم و پتاسیم سیستم عضلانی و عصبی را تحریک می کنند.

بنابراین شکلات برای افرادی که در ورزش فعالیت می کنند مفید است. منیزیم در انتقال تکانه های عصبی و ریتم قلب نقش دارد. پتاسیم فشار خون را عادی می کند، تعادل الکترولیت و آب در سلول ها و بافت های بدن به آن بستگی دارد.

هر چه محصولات کاکائویی در شکلات بیشتر باشد، اثر محرک آن قوی تر می شود. بنابراین شکلات تلخ توانایی رفع خستگی و افزایش کارایی را دارد.شیر و خامه که بخشی از شکلات های شیری هستند.

شکلات

حاوی یک آرام بخش طبیعی موثر هستند، بنابراین اثر آرام بخشی بر بدن دارند.دانشمندان دریافته اند که شکلات یک ضد افسردگی عالی است!  فنیل اتیلامین، تریپتوفان و آناندامید که بخشی از آن هستند.

فعالیت سلول های عصبی را تحریک می کنند و در نتیجه خلق و خوی فرد بهبود می یابدسال 2000، دانشمندان آمریکایی تحقیقاتی را انجام دادند و به لطف آنها دریافتند افرادی که 2و3 بار در ماه شکلات می خورند نسبت به افرادی که اصلا آن را نمی خورند، احساس بهتری دارند.

محققان همچنین دریافتند که عطر شکلات اثرات مفیدی بر بدن انسان دارد.

در اکثر افراد باعث افزایش تولید ایمونوگلوبولین ترشحی A می شود که برای محافظت ضد ویروسی و ضد قارچی ضروری است.هر چند وقت یکبار در زندگی روزمره، با تعجب که آیا خواص شکلات مفید است.

یا مضر، عبارات زیر را می شنویم شکلات بد است.شکلات باعث بهتر شدن شما می شود!”، “شکلات باعث دیابت می شود!”. اما آیا واقعا اینطور است؟ آیا واقعا شکلات هیچ خاصیت مفیدی ندارد و برای بدن مضر است.

در واقع، وجود دارد، و تعداد زیادی از آنها وجود داردخواص مفید شکلات برای انسان، استفاده از این محصول را برای پیشگیری از سرماخوردگی ممکن می کند  دانشمندان بریتانیایی به خواص عالی این دسر در مبارزه با سرفه پی بردند.

کاکائو همچنین رگ های خونی را تقویت می کند که به مبارزه با بیماری های قلبی عروقی کمک می کند. البته شکلات دارو نیست و فرد بیمار را درمان نمی کند، اما خواص مفید آن به قدری گسترده است که به شما کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.