قابلمه استیل ضد زنگ که از خود دود تولید می کند

یکی از مهم ترین جنبه های پخت و پز، بهداشت است و ظروف استیل ضد زنگ به دلیل نگهداری کم و کیفیت تمیز کردن آسان، همچنان مزیت های خوبی را ارائه می دهند.

برخلاف چدن، برای جلوگیری از زنگ زدگی یا نگرانی در مورد پوسته شدن سطوح، نیازی به چاشنی مواد نیست. بهترین روش برای فولاد ضد زنگ گازدار این است که قابلمه استیل ضد زنگ را در آب داغ خیس کنید و محصولات را با دست بشویید.

تمیز کردن دستگاه ها می تواند منجر به خراش شود، در حالی که شستن ظروف می تواند سطح براق آن را کاهش دهد.

آیا ظروف استیل سازگار با محیط زیست هستند؟

اکثر مزایای ظروف استیل ضد زنگ، از جمله مقاومت در برابر خوردگی و دوام، در نهایت به نقش مهم این مواد در طراحی پایدار و تکامل انرژی جایگزین کمک می کند.

به طور متوسط، محتوای بازیافتی فولاد ضد زنگ در تمام صنایع 60٪ است. فولاد ضد زنگ حاوی محتوای بازیافتی بالایی است و در پایان طول عمر چشمگیر خود، نرخ بازپس گیری به همان اندازه قابل توجهی را تجربه می کند، که از انحراف از محل های دفن زباله اطمینان حاصل می کند و در عوض به استفاده مجدد یا بازیافت محصولات جدید با کیفیت بالا تبدیل می شود.

و علاوه بر این، مقرون به صرفه است!

علاوه بر این، علیرغم تمام مزایای فوق، فولاد ضد زنگ همچنان قیمت مناسبی دارد. مانند هر محصول دیگری، محدوده قیمت های متفاوتی از بودجه تا گران قیمت وجود دارد. با این حال، در مقایسه با سایر مواد و خطوط هم سطح، فولاد ضد زنگ همچنان ارزان تر است.

مزایای فراوان ظروف پخت و پز از جنس استنلس استیل با عقاید مختلف ما در دکسام همخوانی دارد . بنابراین، ما طیف برتری از محصولات فولادی ضد زنگ، از جمله ظروف دستی، مانند قاشق، خرد کن  و کفگیر و همچنین ظروف و ظروف پخت و پز استثنایی، مانند کاسه مخلوط کن، آبکش، شکارچیان، قابلمه ها و حتی ترازوهای آشپزخانه را طراحی کرده ایم !

در Dexam ما فرصت های مادام العمر را برای تلاش های آشپزی ایمن، مقرون به صرفه و پایدار در قلب آشپزخانه شما فراهم می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.