لامپ ال ای دی نور مخفی کم خوابی کودکان را جبران می کند

LED ها تقریباً در هر درصد توان، از حدود 5٪ تا 100٪، عملکرد خوبی دارند. برخی از منابع روشنایی، مانند متال هالید، در هنگام کم نور کارایی کمتری دارند. گاهی اوقات، شما به هیچ وجه نمی توانید آنها را کم نور کنید.

عکس این موضوع برای روشنایی لامپ ال ای دی نور مخفی صادق است. هنگامی که از انرژی کمتری در یک چراغ LED استفاده می کنید، کارآمدتر عمل می کند. این ویژگی منجر به مزایای دیگری نیز می شود. 

طول عمر لامپ را افزایش می دهد و به این معنی است که شما انرژی کمتری مصرف می کنید و در نتیجه هزینه انرژی خود را کاهش می دهید.

توجه به این نکته مهم است که هنگام استفاده از LED نمی توانید از تجهیزات سنتی برای کاهش نور استفاده کنید. آنها به سخت افزاری نیاز دارند که مختص تکنولوژی آنها باشد.

لامپ ال ای دی نور مخفی

هر تکنولوژی نورپردازی معمولی نور را در 360 درجه ساطع می کند اطراف منبع نور این بدان معنی است که اگر می خواهید نور یک منطقه خاص را روشن کند، باید لوازم جانبی بخرید تا نور را در جهت مورد نظر هدایت یا منحرف کنید.

اگر از چیزی برای انعکاس یا تغییر جهت نور استفاده نکنید، انرژی مناطق روشنایی را که نیازی به نور ندارند هدر خواهید داد، که منجر به هزینه های انرژی بالاتر می شود.

با این حال، فقط یک چراغ LED یک منطقه 180 درجه را روشن می کند که باعث می شود نور ال ای دی در مواقعی که به روشنایی توکار در آشپزخانه صنعتی، راهرو یا حمام نیاز دارید، عالی باشد.

همچنین برای نورپردازی آثار هنری ایده‌آل است، نه تنها به این دلیل که اثر هنری را تخریب نمی‌کند، بلکه به این دلیل که قدرت نورپردازی پشت منبع نور را از دست نمی‌دهید.

چه به دنبال افزایش بهره وری انرژی، تعمیر و نگهداری آسان تر یا بهبود عملکرد محیطی از فناوری روشنایی خود باشید، روشنایی LED راه حلی برای شماست.

چراغ های LED نسبت به منابع روشنایی سنتی هزینه بیشتری دارند اما اینها هزینه ها با گذشت هر سال کاهش می یابد.

 حتی اگر مجبور باشید مقداری بیشتر از قبل پرداخت کنید، آنچه در دراز مدت پس انداز می کنید بیشتر از آن هزینه اولیه بالاتر را جبران می کند. چراغ های LED یکی از مهم ترین پیشرفت ها در کاهش مصرف انرژی و هزینه ها در چند دهه گذشته است.

این کاربردها و مزایا برخی از دلایل زیادی است که LED ها در کاربردهای تجاری بسیار محبوب شده اند. وزارت انرژی تخمین زد که اگر کسب و کارها، شرکت ها، سازمان های دولتی و افراد بیشتری تا سال 2027 به روشنایی LED تبدیل شد می تواند 348 تراوات ساعت در مصرف برق صرفه جویی کند.

 این معادل تولید سالانه 44 نیروگاه بزرگ برق است و منجر به صرفه جویی تقریباً 30 میلیارد دلاری برای مشاغل، شرکت ها و افراد در ایالات متحده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.