لامپ زنون یخی باعث تصادف زنجیره ای در اروپا شد

در حالی که وسایل نقلیه با تکنولوژی امروز و مهندسی بالا مطابقت دارند، عملکردهای بالایی دارند. قیمت تعویض لامپ چنده، نحوه تعویض لامپ، چکار باید کرد.

چرا لامپ مدام باد می کند، چرا لامپ روشن می شود، آیا تعویض لامپ گارانتی را نقض می کند؟ آیا لامپ led از بازرسی عبور می کند.

لامپ زنون یخی را از کجا بخریم، چگونه لامپ را برداریم، آیا لامپ سفید ممنوع است؟ آیا استفاده از لامپ های LED ممنوع است؟ ما تمام این سوالات را برای شما بررسی کرده ایم.

در حالی که وسایل نقلیه با تکنولوژی امروز و مهندسی بالا مطابقت دارند، عملکردهای بالایی دارند. با گذشت زمان، بسیاری از قطعات توسعه یافته و بسیاری از تجهیزات جدید به آن اضافه شده است.

 در حالی که هر قسمت از وسایل نقلیه وظایف مختلفی را انجام می دهد، آنها به دقت طراحی شده اند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. 

لامپ زنون یخی
2012 Chevrolet Camaro ZL1

چراغ های جلو که جایگاه مهمی در وسایل نقلیه دارند، به لطف لامپ های داخل راه ما را روشن می کنند. به خصوص در سفرهای شبانه، این لامپ ها برای هر دو وسیله نقلیه مهم است که متوجه ما شوند و وسایل نقلیه مقابل متوجه شوند.

 در حالی که روشن کردن چراغ های جلو در شب از تصادف جلوگیری می کند، اما هر وسیله نقلیه دارای یک سیستم چراغ جلو است. در حالی که مشکلات چراغ جلو فقط با تعویض لامپ قابل حل است، گاهی اوقات این لامپ ها ممکن است دچار مشکل شوند.

 بسیاری از خودروها دارای 4 لامپ در جلوی خود هستند که دو عدد از آنها نور معمولی و کوتاه و دو تای آنها به صورت پرتوهای نوری بلندتر از خود ساطع می کنند.

قیمت تعویض لامپ چراغ جلو چقدر است؟

برای تصمیم گیری در مورد تعویض لامپ چراغ جلو در وسایل نقلیه، باید شکست بخورد. در این مواقع، اگر یکی از چراغ‌ها نسبت به دیگری کم‌نورتر است، در مواقعی که چراغ جلو کار نمی‌کند و نور سوسو می‌زند، لامپ‌ها باید تعویض شوند. 

در حالی که قیمت تعویض لامپ چراغ جلو از برندی به برند دیگر یا مدلی به مدل دیگر متفاوت است، ممکن است بسته به جایی که می‌روید، قیمت‌ها متفاوت باشد. در حالی که تعویض لامپ چراغ جلو به طور متوسط ​​از 60 لیر ترکیه شروع می شود، این قیمت ها ممکن است بسته به شرایط افزایش یابد.

چگونه لامپ چراغ جلو را عوض کنیم؟

در فرآیند تعویض لامپ چراغ جلو ابتدا قسمت چراغ جلو باز شده و مورد بررسی قرار می گیرد. فیوزها باید بسته شده و لامپ مشکل دار باید خارج شود. پس از آن، سوکت را بررسی کنید و یک لامپ جدید وارد کنید.

 بعد از این عملیات باید با روشن کردن چراغ جلو بررسی شود. در برخی از خودروها، این روند می تواند کمی دردسرساز باشد و سپر جلو باید حذف شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.