لوله پلیکا کشاورزی که به قیمت یک میلیارد در بازار بورس فروخته شد

با افزایش تقاضا برای منابع غذایی قابل اعتماد، آوردن محصولات کشاورزی به صورت ایمن و کارآمد حیاتی است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با کمک Superior Tube Products, Inc. (STP) طرح‌های خود را برای تجهیزاتی که غذا را سریع‌تر برداشت، پردازش و به تاجران ارسال می‌کنند، منتقل کنید.

ما خدمات تخصصی ساخت قطعات فلزی و مونتاژ جوش داده شده توسط سازنده تجهیزات اصلی را برای صنعت کشاورزی و تامین کنندگان آن ارائه می دهیم. 

تیم ما متعهد به ارائه محصولات خمشی لوله پلیکا کشاورزی با کیفیت به موقع و با قیمت رقابتی است.

لوله پلیکا کشاورزی

اشکال لوله کشاورزی

از ساده ترین تا پیچیده ترین شکل ها، STP محصول شما را با بیشترین توجه به جزئیات و با قیمت رقابتی تهیه، تولید و عرضه می کند.

ما می توانیم اجزای فلزی سازنده تجهیزات اصلی (OEM) و مجموعه های جوش داده شده را از طرح های شما با استفاده از مواد مختلف، از جمله فولادهای کربنی و آلیاژی، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ بسازیم.

  • کربن و فولاد آلیاژی – فولادهای کربنی و آلیاژی مقرون به صرفه هستند و برای برش، خم شدن و جوشکاری مناسب هستند، اما می توانند بدون درمان زنگ بزنند.
  • آلومینیوم – آلومینیوم سبک وزن، ارزان و آسان برش است، اما استحکام کششی کمتری دارد.
  • فولاد ضد زنگ – فولاد ضد زنگ قوی است، در برابر خوردگی مقاوم است و می تواند به اشکال پیچیده ساخته شود.

ساخت لوله کشاورزی 

قابلیت‌های ما  شامل برش دقیق CNC، خم کردن لوله، خدمات ماشینکاری و حفاری، برش لیزری لوله، جوشکاری رباتیک و دستی، تکمیل انتهای لوله، کار پرس هیدرولیک و مکانیکی و ابزار سفارشی است. 

ما لوله‌های دستگاه CNC را برش می‌دهیم، خم می‌کنیم، آسیاب می‌کنیم، شکل می‌دهیم، فلر، فلنج و لوله‌های دستگاه CNC را برای برآورده کردن دقیق‌ترین نقشه‌ها، دستورالعمل‌های کار یا الزامات مشخصات انجام می‌دهیم.

 خدمات ساخت قطعات فلزی و مونتاژ جوشی STP برای مشتریان صنعت کشاورزی که ظرفیت یا تجهیزات مورد نیاز برای تکمیل پروژه را ندارند، با ضرب‌الاجل‌های سخت مواجه هستند، به دنبال کاهش هزینه‌ها یا انجام کارهای خارج از تخصص خود هستند، ایده‌آل است.

کاربردهای متداول شامل تراکتور، تجهیزات برداشت، سیستم های آبیاری، کمباین ها و جوشکاری قاب لوله ای است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.