مبل هایی که با این پارچه ها مشهور شدند

هم مبل های چرمی و هم مبل های پارچه ای راحتی، سبک و مراقبت آسان را ارائه می دهند. ببینید کدام پارچه برای خانه و بودجه شما بهتر عمل می کند.

مبل چرمی با پارچه رومبلی ترک فضایی برای نشستن چند نفر به طور همزمان است. این یک صندلی نیمکت با روکش چرمی، دو دست و کوسن صندلی، و طیف وسیعی از گزینه‌های صندلی است، از صندلی‌های عاشقانه که دو نفر را در خود جای می‌دهند تا مبل‌هایی  که چندین صندلی مستقل ارائه می‌دهند، که می‌توانید آنها را در ترکیب‌ها یا موقعیت‌های مختلف بچینید. مبل‌های چرمی نیز ممکن است مانند مبل‌های تخت خواب شوند که تبدیل به تخت می‌شوند.

نمای کلی مبل های پارچه ای
مبل پارچه ای مبلمانی است که می تواند چندین نفر را به طور همزمان بنشیند. سازندگان مبلمان از چندین نوع پارچه برای مواد مبل استفاده می کنند، از جمله الیاف طبیعی ساخته شده از پشم، کتان، پنبه یا ابریشم.

پارچه رومبلی جدید همچنین ممکن است از الیاف مصنوعی ساخته شده از نفت یا پلی پروپیلن برای ساخت پارچه اثاثه یا لوازم داخلی استفاده کنند. ترکیب الیاف مصنوعی مانند پلی استر، نایلون، اکریلیک و الفین با الیاف طبیعی به مبل های پارچه ای دوام بیشتری می بخشد.

طرفداران چرمی با بودجه کم ممکن است پارچه میکروفیبر را انتخاب کنند که دارای الیاف مصنوعی محکم بافته شده است که حس چرم را تقلید می کند.

3 مزیت مبل های چرمی
افزودن مبل های چرمی به دکوراسیون منزل شما دارای مزایای متعددی می باشد، از جمله:

1. ظاهر: وقتی صحبت از ظاهر به میان می‌آید، مبل‌های چرمی براق‌تر و شیک‌تر از مبل‌های پارچه‌ای هستند. در میان مبل‌های چرمی با ارزش‌ترین مبل‌های چرمی، مدل کلاسیک چسترفیلد است که دارای بازوهای گرد شده به ارتفاع پشتی مبل است. این طیف از ظاهر آنها را فراتر از پد مجردی یا مبلمان اتاق نشیمن می کند. کاناپه های چرمی با سبک های طراحی داخلی مدرن و اواسط قرن برای بسیاری از اتاق ها مناسب هستند.
2. ضد حساسیت: مبل های چرمی مبل راحتی برای افراد مبتلا به آلرژی هستند. چرم ضد حساسیت است و کنه های گرد و غبار، شوره حیوانات خانگی، موهای حیوانات خانگی و سایر مواد حساسیت زا را که در مبل های پارچه ای جمع می شوند دفع می کند.

3. مقاوم در برابر لکه: مبل های چرمی به دلیل فرآیند برنزه شدن استفاده شده در ساخت آنها از دوام بالایی برخوردار هستند. در نتیجه بیشتر نشت مواد غذایی و نوشیدنی را دفع می کنند. آنها فقط نیاز به تمیز کردن گاه به گاه سبک با یک پارچه مرطوب دارند و با مراقبت مناسب می توانند چندین دهه دوام بیاورند. با این راهنمای کامل نحوه تمیز کردن پارچه رومبلی نانو را به درستی یاد بگیرید.
3 مزیت مبل های پارچه ای
داشتن مبل های پارچه ای چندین مزیت دارد، از جمله:

1. انتخاب‌های گسترده: مبل‌های پارچه‌ای دارای طیف گسترده‌ای از الگوها، رنگ‌ها، متریال‌ها و بافت‌ها هستند که تطبیق نشیمنگاه را با دکوراسیون منزل شما آسان می‌کند.
2. راحت: پارچه مبلی ارزان، انعطاف پذیر و راحت هستند. با این حال، نوع پارچه استفاده شده برای مبل اغلب سطح راحتی را تعیین می کند. پارچه باکیفیت نرم است اما شل نیست و چروک نمی شود

 • منابع:
  1. Leather vs. Fabric Sofas: Pros and Cons of Each Sofa Type

 • تبلیغات: 
  1. فردی که با استفاده از کمربند چرم توانست اسب وحشی را رام کند!!
  2. گوگرد انعطاف پذیری حالت اکسیداسیون
  3. چرم سازی مدرن
  4. تلخی لیمو عمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.