چراغ خواب دخترانه که دکمه پخش موسیقی ملایم دارد

اگر از زندگی در یک خلاء خسته شده اید، چگونه یک چراغ شب را انتخاب می کنید؟

لومن هاهر نور در خانه شما، از جمله چراغ های شب (حتی نوع فانتزی ال ای دی) دارای یک مقدار “لومن” است ، که اندازه گیری میزان نوری است که از خود ساطع می کنند.

 برای نور شب، می‌خواهید این مقدار را روی 50 یا کمتر نگه دارید. در مقایسه، یک لامپ معمولی روزانه چیزی بین 1500 تا 2000 لومن روشن می کند، بنابراین نور شب شما خیلی مزاحم نخواهد بود.

رنگ چراغ خواب دخترانه نباید نور سفید باشند شما می توانید چراغ های شب را در رنگ های مختلف پیدا کنید. اگر در اتاق خواب خود چراغ شب می گذارید و نگران کیفیت خواب خود هستید، چراغ شب قرمز را انتخاب کنید. 

چراغ خواب دخترانه

شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد نور قرمز ملایم می تواند به شما کمک کند به خواب بروید و خواب با کیفیت بهتری را تجربه کنید. در قسمت های دیگر خانه، نورهای زرد بهترین هستند.

 نورهای سفید یا آبی در واقع می توانند مغز شما را فریب دهند و فکر کنند که نور روز است، که می تواند بیوریتم های شما را خراب کند.

سنسورهای حرکت داشتن چراغ‌های شب مجهز به حسگرهای حرکتی می‌تواند تعادل کاملی بین تمایل شما به تاریکی آرام در هنگام خواب و مدیریت نگرانی‌های ایمنی و امنیتی شما ایجاد کند.

 وقتی خروپف می‌کنید، ممکن است کاملاً تاریک باشد، اما لحظه‌ای که به سمت حمام می‌روید، چراغ‌ها روشن می‌شوند و با ماشین جعبه کبریت یا آجر لگو شما را از مرگ نجات می‌دهند. حتی می توانید چراغ های فعال کننده حرکتی را زیر تخت خود نصب کنید .

شما هنوز هم می‌توانید چراغ‌های شب رشته‌ای قدیمی بخرید، اما این چراغ‌ها در مصرف انرژی چندان کارآمد نیستند و گرمایی که تولید می‌کنند در واقع می‌تواند خطرناک باشد

. این روزها LED انتخاب بهتری است. آن‌ها سال‌ها دوام می‌آورند و جرعه جرعه الکتریسیته می‌خورند، و گرما تولید نمی‌کنند، بنابراین لازم نیست نگران علامت زدن لامپ روی دیوارتان باشید یا باعث مشکلات جدی‌تر دیگری شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.