چوب ام دی اف متری در نمایشگاه بین المللی کمیاب شد

 

هنگامی که بین MDF و مبلمان چوب سخت بحث می کنید، اغلب به قیمت تمام می شود، به جز برای کاربردهایی که ام دی اف در آنها برجسته است.

هنگامی که یک تکه چوب ام دی اف متری می‌خرید، نه تنها برای مواد با کیفیت بالا هزینه می‌کنید، بلکه برای کار دستی، دقت و تفکری که در ساخت آن قطعه صرف می‌شود نیز هزینه می‌کنید.

 همانطور که ما دوست داریم بگوییم، وقتی برای کیفیت هزینه می‌کنید، در درازمدت نتیجه می‌دهد.

نکته مهم این است که قبل از تصمیم گیری در مورد مبلمان چوبی تحقیق کنید، نظرات را بخوانید و از آن مطلع شوید.هرچه اطلاعات بیشتری در مورد مبلمان موجود باشد، احتمال اینکه وقتی به خانه شما می‌رسد کمتر دچار چشم‌پوشی می‌شوید.

چوب ام دی اف متریچوب ام دی اف متری

مشاوران طراحی ما دانش زیادی در مورد مبلمان چوبی دارند و می توانند جزئیات مربوط به ساخت و ساز و کاردستی مجموعه ما را بررسی کنند. به یک نمایشگاه بیایید و با یک طراح چت  کنید تا سفر طراحی خود را شروع کنید.

تک لایه ظاهر دانه های چوب سخت را ارائه می دهد، اما محتوای زیرین هزینه را پایین نگه می دارد. یکی از معایب روکش این است که تعداد دفعاتی را که می توانید مبلمان خود را بازسازی کنید محدود می کند. به همین دلیل روکش روی میزها را توصیه نمی کنیم.
مطمئن شوید که اگر روکش می‌گیرید، این یک قطعه چوبی واقعی است. علاوه بر این، روکش ارزان قیمت ساده ترین راه برای اینکه تخته خرده چوب یا نئوپان شبیه چوب واقعی شود. اگر زیر روکش خود تخته خرده چوب با کیفیت پایین تری دارید، به احتمال زیاد شاهد ساییدگی و پارگی خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.