کرم ابریشم در سنگ نما ساختمان رومی تبدیل به پروانه می شود

نمای بیرونی یک خانه شخصی یا ساختمان تجاری اغلب در سلیقه مالک منعکس می شود. با این حال، بسیاری نمی توانند به زیبایی آن را بپردازند.

 اما طراحی ساختمان ها با استفاده از مصالح طبیعی هزینه بر و زمان بر است در این صورت بهترین تصمیم پایان ساختمان به سنگ مصنوعی تبدیل می شود.

می توان چنین ماده ای را مشروط نامید، زیرا عمدتاً برای ساخت آن، سیمان سلولی کوچک، ماسه کوارتز و پوسته های بلانت با افزودن پرکننده های مختلف استفاده می شود. 

دومی به مقاومت سنگ نما ساختمان رومی آینده در برابر رطوبت و عوامل نامطلوب آب و هوایی کمک می کند. برای ایجاد یک بافت خاص، تولید کنندگان از الگوهای سیلیکونی استفاده می کنند که بافت ها را تقلید می کنند. 

سنگ نما

مواد طبیعی رنگ به صورت جداگانه بسته به بافت مورد نظر محصول انتخاب می شود. طبیعی ترین رنگرزی با مخلوط کردن رنگدانه ها با مخلوط حاصل می شود.

اگر رنگ پس از قالب گیری و خشک شدن ترکیب به دست آید، خطر از بین رفتن سریع سایه اصلی ماده وجود دارد. قیمت سنگ مصنوعی برای نما بستگی به وجود اجزای اضافی دارد که آن را بهبود می بخشد.

فروشگاه اینترنتی کلینکراستون خرید سنگ مصنوعی برای نما را با تحویل در مسکو و منطقه پیشنهاد می کند. ما به طور مستقیم با تولید کنندگان روسی و خارجی همکاری می کنیم، بنابراین ما قیمت های ارزانی را برای 1 متر مربع از مواد ارائه می دهیم.

یک دایرکتوری مناسب به شما امکان می دهد تا به سرعت سنگ تزئینی را برای دکوراسیون انتخاب کنید، و در دسترس بودن گواهی ها و ضمانت ها باعث نمی شود که این امکان وجود داشته باشد.

به عنوان یک محصول شکاک است. شما می توانید هزینه سفارش خود را به صورت تلفنی یا مستقیم از طریق وب سایت ما با استفاده از “سبد” پرداخت کنید.

شرایط حمل و نقل کالاهای اضافه وزن 1500 کیلوگرم به صورت جداگانه مورد بحث قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.