کشف تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه متعلق به1000 سال پیش در هند

اگر قصد دارید تلویزیون خود را تعویض کنید، ارزش آن را دارد که تا دوره فروش صبر کنید. دوره فروش شاهد برخی از بزرگترین تخفیف ها و محبوب ترین معاملات است. رویداد مهم تقویم با فروش سال نو قبل از آخر هفته عید پاک و قبل از جمعه سیاه در ماه نوامبر آغاز می شود.

چیزی که در طول فروش جمعه سیاه 2020 متوجه شدم، تطبیق قیمت تهاجمی در بین تمام خرده فروشان بزرگ از جمله Currys PC World، John Lewis، AO، Very و البته آمازون بود.

بنابراین معمولاً می‌توانید یک تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه را با همان قیمت تخفیف‌خورده در چندین فروشگاه پیدا کنید (اگرچه آمازون امیدوار است رقبای خود را تنها با یک پوند کاهش دهد.

با این حال، این کافی نیست. این معاملات خیلی سریع می آیند و می روند، به خصوص در آمازون. معاملات لایتنینگ می تواند ساعت ها اجرا شود

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه
بر اساس یک نظرسنجی Kantar MediaUK ، در سال 2019 حدود 15.8 میلیون نفر از تلویزیون های سامسونگ، 11 میلیون از تلویزیون های ال جی، 7.4 میلیون دستگاه پاناسونیک و 7.2 میلیون نفر از دستگاه های سونی استفاده کرده اند.

همه این برندها را می توان به عنوان رهبران بازار توصیه کرد. مجموعه های قابل اعتماد فیلیپس، لاجیک و هایسنس نیز وجود دارد. بحث‌های زیادی در مورد اینکه کدام برند در جایگاه اول قرار می‌گیرد وجود دارد.

اما با هر تلویزیونی که از این تولیدکنندگان خریداری می‌کنید، تلویزیونی با کیفیت و قابلیت اطمینان تضمین شده دریافت می‌کنید. البته، همیشه ارزش دارد که قبل از خرید از سیاست بازگشت خرده فروش اطلاع داشته باشید.

این چیزی است که در بسیاری از تلویزیون های رده بالا مانند ال جی و سامسونگ وجود دارد. این اساساً فناوری صدای فراگیر است که برای اولین بار تقریباً یک دهه پیش به سینماها معرفی شد.

سرویس‌های استریم مانند نتفلیکس چند عنوان سازگار با Dolby Atmos را ارائه می‌دهند، اما همه اینها بستگی به این دارد که تلویزیون شما از آن پشتیبانی کند یا خیر.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.